Webte İş Yönetimi

İş Yönetimi

Key İş Yönetimi ile iş yönetimlerinizi kendinize özgü kurgu ve tanımlarla verimli, esnek ve detaylı bir biçimde yapabilmenizi sağlar. Kişilere ya da departmanlara iş veya aktivite atayabilir, bu aktiviteleri üstün yetki mimarisi içinde takip edebilirsiniz.

Mobil İş Yönetimi

Key İş Yönetimi, iş takiplerinizi Konu-İş-Aktivite zincirinde oluşturabilmenizi ve performans ölçümlerini kolayca yapabilmenizi sağlar.Key İş Yönetimi ile yapılan aktivitelerinizi takvimde görebilir ve iş süreçlerinizi daha verimli, hataya mahal vermeden kolayca takip edebilirsiniz. Tüm kurumsal iletişiminizi ve iş yönetiminizi mobil olarak yapabilirsiniz.

Temel Avantajlar

İşlerinizi çok daha geniş bir çerçevede izleme imkanı sunar. Ayrıca ilgili tüm departmanların, mevcut işlerle ilişkisini kurabilir ve yapacağınız yetkilendirmelerle iş süreçlerinin doğru ve aktif yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Bir ‘aktivite’ tanımlaması içerisinde birden çok iş parçacığı planlanabilir, bu parçaların ticari sisteminizde bulunan ‘Müşteriler’, ‘Ürünler’, ‘Projeler’, vb. bilgilerle bağlantısı oluşturabilir. Bu bağlantılar doğrultusunda, yapılan işlemlerin analitik analiz edilmesini sağlayabilirsiniz. İşlerinizle ilgili tüm bilgilere hızlı ve güvenle dilediğiniz yerde mobil olarak ulaşılabilir bir hale getirebilirsiniz.

Source: Blogpost

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>