Talep Yönetimi

"Mobil Talep - Onay Yönetimi Çözümü"

SigneraKey Talep yönetimi, işletmenizin satınalma yönetimi, izin yönetimi, avans yönetimi, işlem-onay yönetimi gibi birçok alanda ihtiyaç duyabileceği kontrol ve takip çözümüdür. Tüm süreçleriniz için detaylı yönetici onay akışları oluşturabilmenize yardımcı olur. SigneraKey ile mobil olarak dilediğiniz yerde taleplerinizi oluşturabilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

SigneraKey Talepler "Talep-Onay Yönetimi Çözümü"

Şirketinizde iş akış süreçlerinizin işleyişi için kurallar koymak ve süreç otomasyonunuzu buna göre şekillendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Key Talep yönetimi, onay otomasyonu kavramını bir adım daha ileri götürür kurumunuzun süreçlerine göre yapılandırılmaya ve size özgü kavramlarla bir onay süreci kurgulamaya izin verir.
Web Tabanlı Talep - Onay Yönetimi Çözümü

SigneraKey talep yönetimi çözümü ile mobil olarak dilediğiniz yerde onayınıza sunulan taleplere ulaşabilirsiniz. Taleplerin detaylarını (Teklifler, Notlar, Konuşmalar, Teknik Dosyalar, Resimler, Onay Sürecindeki Kişiler, Onaylanma Detayları...) kolayca inceleyebilirsiniz. Onayınıza sunulan taleplerle ilgili bildirimler alabilir, mobil olarak taleplerinizi oluşturabilir, oluşturulan talepleri düzenleyebilir ve kolayca onaylayabilirsiniz. Firmanıza özgü kavramlarla ve onay akışları ile taleplerinizi yönetebilirsiniz. Tüm onay süreçlerinizi SigneraKey bütçe yönetimi ile entegre edebilir ve bu sayede onay süreçlerinizi bütçe kontrolü ile ilerletebilirsiniz. Tüm yönetiminizi ERP'niz ile entegre hale getirebilirsiniz. SigneraKey talep - onay sistemini bir çok noktada (izin yönetimi, proje yönetimi, satın alma yönetimi...) kullanabilirsiniz.Ücretsiz Demo İçin Sizi Arayalım

E-mail

Telefon
SigneraKey Talep-Onay yönetimi çözümünün yeteneklerini keşfedin!


• Onay süreçleri ile ilgi kademeli onay süreçleri oluşturun, ilgili kişiler ofis içinde olmadığı durumlarda, bilgilendirme mesajları ile onay sürecinin hızlanmasına destek sağlayın. Ayrıca, erişilemez olunan durumlarda sisteme tanımladığınız diğer yetkili kişilerce onay süreçlerini yönetilebilir kılın.

• Stoklarınıza kusurlu ürünlerin girmesini engelleyin.

• Kurumsal giderlerinizi kontrol altına almak için birden fazla onay süreci tanımlayarak şirket giderlerini ihtiyacınız kadar olanı satın almak yönünde kurgulayın.

• Bekleyen, biten, askıda olan ve reddedilen tüm onay süreçlerini görerek, yerinde müdahaleler konusunda harekete geçin. Talepleriniz ile ilgili tüm gelişlemeleri mail bildirimleri ile anında öğrenin.

• Basit ve kurgulanabilir arayüzü ile, tüm onay işlemlerinizi ve süreçlerinizi ERP sisteminize entegre ederek, zamandan tasarruf sağlayın.

• Onay süreçleriniz ile ilgili raporlar alın. Hangi aşamalarda sorunlar yaşadığınızı tespit edin.

• Riskli iş süreçlerinizi onay süreçleri ile kontrol ve takip edin. Satınalma süreçlerinde olası personel hatalarını ortadan kaldırın.

• Onay işlemlerinizi mobil olarak yapın.

SigneraKey Talep-Onay Yönetimi Sektörel ÇözümleriSatınalma Yönetimi


Satınalma - Tedarik Süreçleri Mobil Talep - Onay Yönetimi

Tüm satın almalarınızı merkezi olarak izlemek ve yönetmek SigneraKey ile çok kolay. Satın alma sürecinin her aşamasının kağıtsız olması durumunda ne kadar hızlı sipariş verilebileceğini düşünün. Satınalma taleplerinizi dakikalar içinde oluşturun ve onaya sunun. Daha düşük bütçeleme kararları alabilmeniz için anında harcamaları izleyin. Tanımlı tercih edilen tedarikçiler, bütçeler ve kullanıcı başına atanan izinler ile satınalma talep yönetimini hızlı ve sorunsuz gerçekleştirin. SigneraKey satınalma talep-onay yönetim sistemi sipariş sürecindeki tüm engelleri kaldırır. Tüm sürecenin mobil olarak gerçekleştirilebilmesi ile vakit kaybının ve kullanıcı hatalarının önüne geçer.
Sizi Arayalım


Evrak - İşlem Onayı Yönetimi


Sipariş, rezervasyon, stok kullanım onayı yönetimi;

İşletmenizdeki stokların kullanımının onay akışlarına bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Satış siparişleriniz için stok kullanımlarını ve özel tedarik kalemlerini onay akışına sunabilirsiniz. Dilerseniz ERP entegrasyonu ile dilerseniz SigneraKey'de stok takibinizi yöneterek otomatik stok kontrolü yapabilirsiniz. Mevcut stoğunuzda reserve oluşturmak için talep oluşturabilirsiniz. Onaylanan talepleri ERP entegrasyonu ile stok takibinizde kullanabilirsiniz. Hizmet ve işlem süreçlerinizi onay akışlarına bağlayabilir ve onay akabinde ilerletilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım


Personel Tatil Yönetimi


Mobil personel tatil -izin talep-onay yönetimi;

Kağıt formlara ve karmaşık e-tablolara elveda deyin.Hızlı online tatil onayı ile çalışan tatil planlaması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tatil istekleri için çalışanların kendi kendine hizmet vermesi, hızlı ve kolay yönetici onayı ve merkezi bir takvim kaydı ile her zaman kimin izinde olduğunu bilmeniz, yokluğun yönetimi mücadelesinin geçmişte kalmasıdır. İzin taleplerini isterseniz tek bir yönetici onayına sunabilir, isterseniz bir onay akışına bağlayabilirsiniz. SigneraKey ile insan kaynağınızı daha iyi yönetin.
Sizi Arayalım


Avans ve Masraf Yönetimi


Personel Avansları ve Masrafları Talep - Onay Yönetimi

SigneraKey üzerinden yapılan masraf ve avans talepleri ile organizasyonun şirket çalışanlarına vermiş olduğu ödemelerin detaylı takibi ve kolay yönetimi mümkün. Ayrıca SigneraKey, işverenin çalışanlara sağlanan masraf türlerini tanımlamasına ve masraf merkezi bazında bütçe oluşturmanıza izin verir. Talep edilen masrafların ilgili bütçe kalemindeki payını onay verecek yöneticinin görmesini sağlar. Talepler masraf türüne ya da masraf tutarına göre farklı yönetici onay akışlarına sunulabilir.
Sizi Arayalım


Talep yönetimi "demand management" hakkında sıkça sorulan sorular.

Talep Yönetimi nedir?
Talep yönetimi, iş birimi gereksinimlerini ve iç satınalma işlemlerini kontrol etmek ve izlemek için birleşik bir yöntemdir. Kuruluşların tedarikçi ilişkileri ve ilgili avantajları ile meşgul olmalarına yardımcı olur. İşletmeler dış harcama faktörlerini ele almak, satınalma siparişlerini düzenlemek, zaman kaybını, kullanıcı hatalarını ve israfı ortadan kaldırmak için talep yönetim sistemlerini kullanır.
Neden talep yönetimi kullanmalıyım?
Genel talebi daha iyi anlamak ve daha iyi önceliklendirmek için talep yönetimi kullanmalısınız.Doğru bir talep yönetimi "takip ve kontrol" sistemi ile israfın, kullanıcı hatalarının, maliyet dezavantajlarının önüne geçebilirsiniz.
Talep yönetimi yazılımının implementasyonu ve kullanıcı adaptasyonu ne kadar sürer?
SigneraKey Talep yönetimi çözümü uygulaması süresi oluşturulacak onay akışlarının sayısı ile doğru orantılıdır. Yazılım yapısı kod yazmadan kurgulanabilir olduğu için kısa sürede şirketiniz kavramlarına göre özelleştirilebilir. SigneraKey talep yönetimi kolay kullanıcı arayüzü sayesinde kısa sürede kullanıcı adaptasyonu sağlar.
Talep yönetimi uygulaması ile ilgili hem uygulamada hem de kullanımda teknik destek ihtiyacımı nasıl karşılarım?
Talep yönetimi çözümümüzün kullanılması ve uygulanmasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eğitim ve desteği sağlıyoruz. Teknik destek uzmanlarımız uygulama konusunda size yardımcı olacaktır.
SigneraKey Talep Yönetimi sistemi özelleştirilebilir mi?
SigneraKey Talep Yönetimi sistemi kurgulanabilir mimaride geliştirilmiştir. Talep yönetiminde kod gerektirmeden tüm kavramları ve süreçleri işletmenize özel hale getirebilirsiniz.
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>