SigneraKey
ERP'nize plug-in
çözümler.

ERP sisteminiz ile çözemediğiniz
kurumsal iletişim ve etkileşim
problemlerinize çözüm sağlayabiliriz!


SigneraKey'i Keşfedin


"Signera Key ile Kendi Kurumsal Dilinizde Çözümler"

İşletmenin Karar Verme Sistemi Ve Yönetsel Özellikleri Planlama, işletmemizin yönetim kadrosu tarafından çok dikkatle yapılmakta olup ihtiyaçların analizi için tüm üretim süreçleri, stok vef finanssal görünüm, tesim verimliliğinin anlık takibi gerekmekteydi. Karar verme aşamasında, yöneticilerin beyin fırtınalarını destekleyecek araçlarla hareket edip, en alt kademeye kadar tüm yapının organizasyonunun yapılması için doğru araçlara ihtiyaç duyuluyordu.
Sıfır hata ve yüksek kaliteli hizmeti kendisine amaç edinen firmamız, bu hedefleri gerçekleştirmek için doğru çözüm arayışına yöneldi. Pazarda tüketici ihtiyaçlarını analiz etmenin yanısıra, satış ve satınalmalarda da doğru kararlar vermek temel hedefimizdi.
Genel vizyon ve misyonumuz doğrultusunda; Naturelgaz’ın gelişiminin sürekliliğini sağlamak için, çalışan, müşteri ve tedarikçi arasında doğru iletişim dilini geliştirmek ve rekabette öne çıkma çabamızı destekleyen bir çözüm arayışına girdik.
Yaptığımız araştırmalar neticesinde, Signera ERP çözümü ile ortak hareket etme kararı aldık. Şirket performansımızı en üst seviyeye çıkartacak özellikleri içinde barındıran ve güçlü destek hizmetiyle birlikte kullanıcı dostu arayüzü ile entegrasyonumuzu hızlandıran bir uygulama olması Signera ERP çözümünü seçmemizde en büyük etken oldu.


Signera ERP sonrasında
- Kurumsal iletişimin artması ile şirket hedeflerimiz kişi bazına indirgenerek, her çalışan tarafından paylaşılmasının sağlanması ile bireysel ve kurumsal satış kültüründe olumlu yönde değişim başladı.
- Türkiye çapındaki tüm tesislerinde dolum operasyonlarının izlenmesi suretiyle merkezden tüm tesislerin bilgilerine erişim mümkün hale geldi.
- Satış faaliyetlerinin planlanması ve bütçelenmesi ile birlikte karlılığın artması sağlandı.
- Satış öncesi ve sonrası finansal analizlerin yapılması ve risk yönetiminin aktif edilmesi ile borç alacak dengesinde kontrollü ilerlemeye başladık.
- Verilerin anlık analizleri ile alınacak kararların somut, ölçülebilir ve gerçekçi hedeflere göre tespit edilmesiyle, planlanabilir ve yönetilebilir bütçeler yapmaya başladık.
- Mobil cihazların aktif kullanılması ve modüler yapısı sayesinde, sahada yüksek performans elde edildi.
- Signera ERP’nin fonksiyonel özellikleri sayesinde, iş süreçlerimiz daha koordineli ve yönetilebilir oldu, böylece sistemin bütününe hakim olabiliyoruz ve ek iş gücü olmaksızın büyümeyi hedefliyoruz.
- Kurum çapında finansal verilerin, stok durumlarının, personel özlük bilgilerinin güven içinde dokümante edilmesi ile arşivleme konusunda da güçlü bir altyapıya sahip olduk.
- Şirket içi doküman yönetiminin aktif edilmesi ile onay süreçlerimiz ve kalite control mekanizmamız şirket hedeflerimiz arasında yer alan “sıfır hata” misyonuna uygun şekilde işlemeye başladı.
- Signera ERP’nin etkinlik yönetimi özelliği ile görev atamaları, sahadaki çalışanların elde ettiği verilerin ilgili departmanlara bildirilmesi ve onay süreci, anlık mesajlaşma yoluyla bildirimlerin ilgili kişilere iletilmesiyle şirket içerisinde performans artışı gözlemliyoruz.
Kısaca, Signera ERP’nin Naturelgaz’a sunduğu katma değerli hizmetler ile şirketimiz, belirlemiş olduğu hedeflere kolaylıkla erişebilir hale geldi. Rekabetin sürekli arttığı ve karlılığın düştüğü serbest piyasa ekosisteminde rekabet gücü kazanmak, şirketimizin iş süreçlerindeki fonksiyonlarını entegre etmek, eş zamanlı hareket eden ve etkileşimli hale gelmek için gerekli olan yeteneklere sahip bir uygulamayla bizde hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.


ERP’nin Naturelgaz’a getirileri nelerdir?

- Verimliliğin artması,
- Kurum içi iletişiminin gelişmesi,
- Stokların azalması,
- Kurumsal verilerin yönetilebilir olması,
- Personelin daha verimli hale gelmesi,
- İş süreçlerinin daha yönetilebilir hale gelmesi,
- Müşterinin ilgisinin net olarak takibi,
- Satış yönetiminin gelişmesi,
- Beklenmedik giderlerde azalmaların ortaya çıkması,
- Satınalma karlılığının artması,
- Sistemler arasında sıkı bir tümleşmenin sağlanması,
- Gelirlerin artması,
- Esnekliğin artışı,
- İletişim ve lojistik giderlerinin azalması,
- Bilginin şirket florası içinde paylaşımı,
- İş başarısının gelişmesi,
- Sistem bakım ve onarım giderlerinin azalması,
Sonuç olarak; Şirket içi kültürde devrim niteliğinde gelişmeler oldu, bu sayede daha fazla verimlilik ve yatırım getirisi elde ettik. Analiz ve raporlar ile katma değerli iş modelleri geliştirip, daha hızlı hareket eder hale geldik.


Bizimle İletişme Geç

Key Modülleri

ERP'nize Plug-in SigneraKey modülleri ile kurum içi iletişim ve etkileşiminizi geliştirin, verimliliğinizi arttırın.Kokpit "İş Zekası"

Kokpit İş zekası "Business Intelligence" uygulaması, KEY ailesi içinde yer alan bir veri analizi çözümüdür. Kokpit ile verilerinizi işletmenizin büyümesi için fırsatlara dönüştürebilirsiniz. Kokpit iş zekası "BI" uygulamamız ile işletmeniz hızlı, çevik ve esnek bir yapı kazanır. Kokpit; kurumsal hafızanızın güçlenmesine destek verir.


İncele
İnsan Kaynakları Yönetimi

Şirketinizdeki iletişimi ve etkileşimi hızlandırmak ve daha üretken olabilmek için ekibinizin ihtiyaç duyduğu iletişim yöneticisi uygulaması Key Kontak. Büyük şirketlerin büyük ihtiyaçları var. İş bağlantılarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetmek bunlardan biridir. Key Kontak iş bağlantılarınızı güvenli şekilde yönetmenize destek olur.


İncele
Ajanda "İş Yönetimi"

Key Ajanda, organizasyon içinde bilgi akışının entegrasyonunu sağlayan bir proje yönetimi uygulamasıdır. Bir organizasyon içinde yer alan stratejik yönetim, müşteri geçmişi takibi, iş takibi, proje takibi vb. hemen hemen tüm operasyonel ve destek süreçlerini bünyesine adapte eder.


İncele
Kontaklar "CRM"

Şirketinizdeki iletişimi ve etkileşimi hızlandırmak ve daha üretken olabilmek için ekibinizin ihtiyaç duyduğu iletişim yöneticisi uygulaması Key Kontak. Büyük şirketlerin büyük ihtiyaçları var. İş bağlantılarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetmek bunlardan biridir. Key Kontak iş bağlantılarınızı güvenli şekilde yönetmenize destek olur.


İncele
Form Yönetimi

Formlar bir şirketin DNA’sıdır. Key Form çözümü, şirket bazında kullanılan tüm formları akıllı veritabanı üzerinde yöneterek, hızlıca erişilmesini ve raporlanmasını sağlar.


İncele
Döküman Yönetimi

Signera Key Doküman yönetimi bir organizasyonun üretkenliğini ve masraf tasarrufunu en üst düzeye çıkarmasını sağlamanın yanında, veri güvenliğini ve iş akış süreçlerini de yapılandırır. Signera Key Doküman Yönetimi uygulamasının merkezi ve çok katmanlı yapısı sayesinde, verilerinize erişiminiz hızlanır ve performansınız artar. Signera Key Doküman Yönetimi modülü ile


İncele
Bütçe Yönetimi

Signera Key Bütçe Yönetim uygulaması, bir işletmenin en temel ihtiyacı olan planlama, bütçeleme ve raporlamayı tek bir veritabanı üzerinde hayata geçirerek stratejik bakış açıları geliştirmeyi sağlar. Bütçeleme ve planlama yaparak, şirketinizdeki döngüleri kısaltabilir, daha hızlı kararlar verebilir, daha bilinçli iş modelleri geliştirebilirsiniz.


İncele
Talep Onay Yönetimi

Key Talep yönetimi, tedarik zinciri yönetiminde ihtiyaç duyulan tüm alanlarda onay süreçlerini aktif ederek, satınalma süreçlerinde hız, güven, hatasız işlem ve zaman tasarrufu sağlar.


İnceleNeden Kurumsal İletişim?Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>