“SAP Business One ERP”

AP Business One; muhasebe ve finanstan satın almaya, stok yönetiminden satış ve müşteri ilişkilerine, proje yönetiminden operasyonlara ve insan kaynaklarına kadar her noktada işletmenizi başarıyla yönetebilmeniz için uygun maliyetli bir yöntem sunuyor.Sap Business One Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri

Signera sektörel deneyimlerini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. SAP Business One uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Signera, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede SAP’nin global standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir.

Sektörel Deneyim

Signera başlıca, SAP Business One Proje Yönetimi, SAP Business One Finans Yönetimi, SAP Business One Müşteri İlişkileri Yönetimi, SAP Business One Lojistik Uygulamaları, SAP Business One İş Analitikleri, SAP Business One Mobil Uygulamalar ve SAP Business One HANA alanlarında uygulama danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


İşletmenizi başarıyla yönetin ve büyütün

SAP Business One; muhasebe ve finanstan satın almaya, stok yönetiminden satış ve müşteri ilişkilerine, proje yönetiminden operasyonlara ve insan kaynaklarına kadar her noktada işletmenizi başarıyla yönetebilmeniz için uygun maliyetli bir yöntem sunuyor. SAP Business One ile iş süreçlerinizi sadeleştirin, işletmenizi daha iyi tanıyın, hızlı hareket yeteneği kazanın ve gerçek-zamanlı bilgilere dayalı kararlar alın. Bütün bunlar sayesinde de kârlı bir büyüme elde edin. .

Her şeyi kontrol altında tutabilmek için işletmenizi tek noktadan takip edin

İşletmeniz için büyük hayalleriniz ve hedefleriniz olduğunu biliyoruz. Şirketiniz büyüdükçe, bilgiler farklı uygulamalarda ve hatta lokasyonlarda bulunacağı için, herhangi bir anda, işletmenizde neler olduğunu tek noktadan görmek zor olabilir. SAP Business One, küçük ve orta ölçekli işletmelerle birlikte büyümek üzere tasarlandı. Esnek, modüler, aynı zamanda da güçlü bir çözüm olan SAP Business One,kullanıcı dostu arayüzüyle de son derece kolay kullanılıyor.


SAP Business One Eksiksiz ve özelleştirilebilir bir çözüm

SAP Business One, işletmenizin tamamını net bir şekilde görmenizi ve operasyonlarınızı her yönüyle eksiksiz bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan tek ve entegre bir çözüm sunuyor. İşletmeye ilişkin bütün önemli bilgileri toplayarak şirket genelinde anında erişime ve kullanıma açıyor. Muhasebe paket programlarının ve tablolama programlarının aksine, ana iş alanlarınızı yönetmek için ihtiyacınız olanı size sunuyor. Her işletme farklı olduğu için, SAP Business One esnek bir şekilde tasarlandı. İster yerleşik ister bulutta uygulansın, SAP Business One çözümüne herhangi bir mobil cihaz ile istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz. SAP Business One hem SAP HANA hem de Microsoft SQL sunucu platformları üzerinde çalıştığı için, işletmenize en uygun olan platformu seçebilirsiniz.

Sadık bir müşteri tabanı oluşturun

Başarılı olmak için yeni müşteriler elde etmek önemli, ancak mevcut müşterilerle ilişkileri en iyi seviyeye taşımak da aynı derecede kritik. SAP Business One, tüm satış sürecini ve müşteri yaşam döngüsünü (ilk iletişimden son satışa ve satış sonrası hizmete ve desteğe kadar) etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak araçları sağlıyor. SAP Business One, entegre fonksiyonlarıyla, potansiyel ve mevcut müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmeniz ve karşılayabilmeniz için gerekli tüm bilgileri sağlıyor. Böylece potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürebilir, satış ve kârlılığı artırabilir ve müşteri memnuniyetini daha iyi bir seviyeye çıkarabilirsiniz. .


Şeffaf stok kontrolü ve dağıtımı

SAP Business One, gelen ve giden sevkiyat, stok ve ürün konumları hakkında doğru bilgiler sağlıyor. Standart maliyetleme, hareketli ortalama, FIFO ve diğer yöntemleri kullanarak stokların değerlemesini yapabilir, stok seviyelerini takip edebilir ve transferleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Gerçek-zamanlı stok güncellemeleri ve ürün bulunabilirliğinin kontrollerini yürütebilir, standart ve özel fiyatlandırmaları yönetebilirsiniz. Ayrıca hacim, nakit ve müşteri indirimleri uygulayabilir ve bunların etkilerini gösteren raporlar hazırlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızın, akıllıca kararları daha hızlı almalarını sağlayın

SAP Business One; satışlar, müşteriler, operasyonlar ve finans açısından tüm kritik bilgileri elde edip bunları ilgili çalışanların anında kullanımına açarak akıllı ve sağlam kararların daha hızlı alınmasını sağlıyor. Bu verileri, birbiriyle bağlantısı olmayan, farklı sayfalar yerine tek bir sistemde entegre etmek, tekrarlayan veri girişini, maliyetleri ve ilgili hataları ortadan kaldırıyor. İş akışı bazlı uyarılar, önemli durumlar ortaya çıktığında otomatik tepkiler verilmesini sağlıyor ve böylece en kritik olaylara odaklanmanıza imkan veriyor. İşletmenizin performansını net bir şekilde görmek ve karar alma süreçlerinde daha güvenilir bilgiler kullanmak mümkün oluyor.


İşletmenizi genişletmek için endüstriye özel çözümler bulun

SAP Business One’ın içindeki kapsamlı endüstri fonksiyonlarından, en başarılı uygulamalardan ve süreçlerden faydalanın. İşletmeniz büyüdükçe, SAP Business One studio yazılım geliştirme kitini veya ortaklarımızın geliştirdiği 500’den fazla eklentiyi kullanarak, SAP Business One’ı işletmenize ve endüstrinize özgü ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde genişletebilirsiniz.

İş zekası ve raporlama sayesinde işletmenizin durumunu çok net görün

SAP Business One, güçlü analitik ve raporlama araçları sunuyor. Farklı kaynaklardan veri toplayabilmeniz ve şirket genelindeki verilere dayalı raporları zamanında ve doğru şekilde üretebilmeniz için SAP Crystal Reports for SAP Business One’ın tamamlayıcı ve tümüyle entegre bir sürümünü de içeriyor. Microsoft Office ile entegre olan SAP Crystal Reports, çeşitli rapor formatları arasından seçim yapabilmenizi ve görüntülenen bilgilere erişimi kontrol edebilmenizi sağlıyor.


İşletmenizi genişletmek için endüstriye özel çözümler bulun


Tüketici Ürünleri

Tüketici ürünleri endüstrisine yönelik SAP Business One yazılımıyla, operasyonlarınızın her yönünü, modern tüketicilerin ihtiyaçlarıyla uyumlu hale getirin. Talebi öngörün, planlayın ve yönetin - ve müşterilerin istedikleri tüketici ürünlerini sunun

Endüstriyel Makineler ve Bileşenler

Endüstriyel imalata yönelik SAP Business One çözümüyle müşteri talebini karşılayın ve yeni gelir akışları oluşturun. Tedarik zinciri maliyetlerini azaltın, döngü sürelerini hızlandırın, atıkları ve yeniden işleme ihtiyaçlarını minimize edin. Sonuç olarak da daha hızlı kâr edin.

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel hizmetler ve danışmanlık şirketleri için SAP Business One yazılımı ile müşterilerinize tutarlı ve yüksek katma değerli hizmetler sunun. Hizmet sunumunda standartlaştırılmış bir süreç oluşturun ve kaynak planlama, proje yönetimi, faturalandırma vb uygulamaları iyileştirin

Perakende

Perakendeye yönelik SAP Business One ile tüketicilere istedikleri ürünleri, bilgileri ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimlerini tüm kanallardan sunun. Gerçek-zamanlı müşteri ve POS bilgilerinden faydalanın, müşteri katılımı sağlayın ve satıştan tedarik zincirine kadar tüm süreçleri optimize edin.


İşletmenizi bugün, yarın ve gelecekte desteklemek için size uygun bir SAP Business One mutlaka vardır.Signera Özel "Sektörel" ERP Çözümleri


Sizi Arayalım


E-mail

Telefon

 • dogadan    

  Signera bilişim ile iş ortaklığımız uzun yıllardır devam etmekte. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek ve ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım işbirliğimizi daha da güçlendirmekte. Signera Bilişim'in özellikle raporlama ve web tabanlı fonksiyonel çözümleri, mevcut ERP altyapımızı daha katma değerli bir yapıda kullanma imkanı sağlamakta.

  Öner Sinan
  Bilişim Sistemleri Müdürü
 • naturel-gaz    

  Naturelgaz ve Tres şirketlerimizin ERP ve diğer iş süreçlerinde Signera firması ile Pi Magic çözümleri ve özel geliştirmelerini içeren projelerde beraber çalışma fırsatı bulduk. Gerek Signera yöneticileri gerek projede çalışan diğer ekip üyeleri ile olumlu ve yapıcı bir çalışma sürecimiz oldu. Firmalarımız sunulan çözümler ve özel geliştirmeleri tüm iş süreçlerini yönetmek, takip etmek ve raporlamak için başarı ile kullanmaktadırlar. İhtiyaç duyulan her yerde Signera gerekli desteği sağlamaktadır. Gelecekte de projelerimizde beraber iş yapabilmek arzusundayız.

  Murat Engin
  IT Director Global Investment Holdings
 
 

Türkiye'nin Sektörel Çözüm Markası.

7

Bölgede Hizmet


Türkiye'nin 7 bölgesinde hizmet vermekteyiz.
13Yıl

Tecrübe


Alanında uzman, tamamı mühendis kadromuz ile 13 yılı geride bıraktık.
200

Proje


30 farklı sektörde 200'ün üzerinde projeye imza attık.
 
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>