Mobil Teknik Servis Yönetimi


Mobil Servis Yönetimi Çözümü “İşiniz için En iyi Ekipman…”

İşletmenizin Ürün ve Hizmetlerine yönelik, müşterilerine yerinde teknik yada operasyonel destek hizmetlerini sunmalarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Servis Yönetimi Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sahadaki Gücünüz

Çözümümüz sahada ürün bilgisi sorgulama, ilk çalıştırma, arıza, bakım, montaj, teslimat, garantili ürün yada parça değişimi, sipariş alma, anında servis fişi ve fatura dökümü alma gibi bir çok işlem yeteneğiyle saha operasyonlarınızı daha hızlı ve zamanında, hatasız yapma imkanı sunar.

Mobil Servis

Hızlı ve doğru işlemlerin yürütülmesinin yanında, sorun ve hataların daha doğru tespit ve analiz edilmesine imkan da sunmaktadır. Mobil Servis Yönetimi çözümümüz sayesinde işletmeniz, mobil saha servis otomasyonu, teknik ve operasyonel işlemlerde verim artışı, daha fazla müşteriye ulaşıma, hızlı ve doğru işlem yapma yeteneğine kavuşur.

Temel Avantajlar

Mobil Serivs Yönetimi çözümümüz, Windows Mobile yada Windows CE tabanlı tüm el terminallerinde yada cep bilgisayarlarında çalışabilmektedir. Ürünlerin Barkod, Seri No ve Lot takibini yaparak, araç depo çıkışından teslime ve teslim sonrası süreçlere kadar ilişkisel takip imkanı sunar. Araç Depo stok durum kontrolü, Sahada Sipariş Toplama, Sıcak Satış, Anında Teslim Fişi, İrsaliye ve Fatura kesme imkanı sunmaktadır. İmzalı teslime imkan vermektedir.

Source: Blogpost

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>