Mobil İş Zekası "Mobil Raporlama"


İş Zekası (Business Intelligence, BI)

İş zekası (Business Intelligence, Bl) uygulamaları organizasyonunuzun ham verilerini analiz etmek amaçlı kullanabileceğiniz, yetenekli donanımlara sahip raporlama araçlarıdır. Bu güçlü çözüm sayesinde işletmenizdeki kullanıcılar kendi kendilerine ihtiyaç duydukları bilgiye erişebilir, bilgiyi biçemlendirebilir, analiz edebilir, bilginin içeriğinde gezinebilir ve bu bilgiyi şirket içinde paylaşabilir.
Key iş zekası çözümleri, kullanıcılarınızın sağlam veriler ve analizlere dayalı etkin kararlar vermesini destekler. Kapsamlı bir iş zekası platformuna kavuşmanızı kolaylaştırır. En yetkin analistten operasyonel kullanıcılara kadar tüm çalışanlar bilgi teknolojileri kaynaklarına ve yazılım geliştiricilerine askari düzeyde bağlı kalarak ihtiyaç duydukları bilgiye erişebilirler.

Kurumsal Raporlama

Kurumsal veritebanlarınız üzerinde istediğiniz parametrelerle ve dilediğiniz tasarımlarla oluşturabileceğiniz raporlarınıza kolayca ulaşıp çalıştırabileceğiniz bir modüldür. Rapor tanımlarınızı istediğiniz gruplandırmalar içerisinde kullanabilirsiniz. Ticari sisteminize direkt bağlı olmasını istemediğiniz kullanıcılarınıza sadece yetkileri dahilindeki raporlamaları eğitim bile vermeye gerek duymadan kullandırabilirsiniz.

Veri Analizi Yetenekleri

Tüm iç ve dış kullanıcılarınızın yetkileri doğrultusunda istedikleri verileri istediğiniz formatlarda alabilmelerini sağlayabilirsiniz. Raporlama parametrelerini ticari sisteminiz ya da istediğiniz herhangi bir veritabanından alabilirsiniz. Raporlama sonuçlarını aynı anda Excel,Word,PDF, HTML gibi formlarda alabilir, dilediğinizde tanımlı herhangi bir yazıcınıza gönderebilirsiniz. Genişletilmiş Grafik Chart kütüphanesi ile raporlamanızı istediğinz grafik gösterimi ile analiz edebilirsiniz.

Source: Blogpost

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>