Microsoft Dynamics CRM

Etkili satış yapın

Müşterileriniz artık çok daha bilgili olduklarından, satın alma kararlarını daha siz onlarla bağlantı kurmadan alıyorlar. Satış ekibinizin bu yeni müşteri yolculuğuna alışması, müşterilerle daha derin ilişkiler kurarak tüm etkileşimleri daha kişisel hale getirmesi gerekiyor. Microsoft Dynamics CRM ile satış bölümünüzü bu yeni müşteri yolculuğuna göre yeniden tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Satış temsilcileriniz hedefe odaklanabilir, müşterileri daha çabuk kazanabilir ve daha çok satış yapabilir.

Her yerde özen gösterin

Sosyal ağlar ve mobil, müşterilerin hizmet beklentilerini dönüştürdü. Müşteriler web, sosyal ağlar, mobil ve telefon ortamları genelinde kalite ve kendi koşullarına göre kişiselleştirilmiş hizmet bekliyor. Microsoft Dynamics CRM ile müşterilere istedikleri zaman ve istedikleri kanaldan onları ilgilendiren, kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak uzun süreli müşteriler edinebilirsiniz. Satış görevlilerinizin harika bir müşteri hizmeti sunabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyin ellerinin altında olmasını sağlayın.

Daha akıllı pazarlama yapın

Pazarlama her zaman olduğundan daha hızlı bir şekilde değişiyor. Pazarlamacılar müşteri yolculuğunun daha büyük bir kısmını ellerinde tutuyorlar ve bir yandan harika deneyimler sunmak için müşterilerle yeni kanallar üzerinden yeni biçimlerde ilişki kurarken bir yandan da pazarlama yatırımlarının sonuçlarını izleyebilmeleri gerekiyor.

Herkese sosyal ağlar

Günümüzün sosyal ağ ve mobil dünyasında işletmelerin her zaman olduğundan daha hızlı hareket etmeleri ve daha geniş kapsamlı olarak bilgi paylaşmaları gerekiyor. Ayrıca müşterilerle onların istedikleri koşullarda iletişim kurmaları gerekiyor ki bu da giderek daha çok sosyal ağlara katılmaları anlamına geliyor. Microsoft Dynamics CRM, satış, hizmet ve pazarlama ekiplerinizi doğrudan Microsoft Dynamics CRM içinde yerleşik olan sosyal ağ araçlarıyla güçlendirerek onların harika müşteri deneyimleri sunmalarını olanaklı kılıyor.

Detaylı bilgi için www.signera.com

Source: Blogpost

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>