"Kurumsal Sosyal Ağ"

Müşteri ile en son kim, ne zaman temasa geçmiş, yeni atanan bölge sorumlusu kim, en son yönetmelik nerede, en son hangi reklam yayınlandı gibi işinizi yaparken her gün sorduğunuz ve cevabını ararken zaman kaybettiğiniz sorulara anında cevap almanızı sağlayan mükemmel bir bilgi paylaşım, kurum içi ve dışı etkileşim çözümü SigneraKey


SigneraKey'i Keşfedin


"Kurumsal sosyal ağ sayesinde ihtiyacınız olan bilgilere ve iletişim ağlarına kolayca ulaşın.."

Örgüt kültürü şirketlerin rekabetçi bir ortam içerisinde almış olduğu kararlar neticesinde ortaya çıkan avantajlı ya da dezavantajlı durumlarla mücadele etme yeteneğini ortaya koyması ile şekilleniyor. Şirketin kendi içinde geliştirdiği, dil, iletişim becerileri, semboller, normlar ve alışkanlık kümesi bu kültürün gelişmesine katkı sağlar. Etkili bir kurumsal iletişim geliştirmek için, müşteriler, çalışanlar, yöneticiler ve tedarikçiler arasında güçlü bir bağ kurmak gerekir.

Müşteri ile en son kim, ne zaman temasa geçmiş, yeni atanan bölge sorumlusu kim, en son yönetmelik nerede, en son hangi reklam yayınlandı gibi işinizi yaparken her gün sorduğunuz ve cevabını ararken zaman kaybettiğiniz sorulara anında cevap almanızı sağlayan mükemmel bir bilgi paylaşımını, kurum içi ve dışı iletişimi niteleyen yeni bir kavram “Kurumsal Sosyal Ağ”

Birçok organizasyon için farkında olunmayan oysa en kritik detay olan kurumsal iletişimi güçlendirmek için, doğru araçlar ve uygulamalar ile şirket bütünlüğünü sağlayıp, ortak dil geliştirebilirsiniz. Aynı dili konuşan ve müşterileri ile doğru frekansı yakalayan işletmelerin güvenirliliği artmakla kalmayıp, sadık müşterilerinde elde edilmesini sağlar.

Kuruluşların, rekabet yeteneklerinde fark yaratan bir unsur olarak öğrenim ve bilgilerini daha yüksek seviyelere getirmek için bir Kurumsal Sosyal Ağ stratejilerine ihtiyaçları var. Liderliğini korumak ya da lider olmak isteyen kuruluşlar, bu yeni paylaşım, işbirliği, öğrenme, katılım ve yenilik yaratma kültürünü kucaklamak zorunda.

Kurumsal Sosyal Ağ İle;

-Çalışanlar arasında daha hızlı ve interaktif iletişim sağlayın.

-Çalışanlar arasında iş birliğini oluşturun.

-Farklı lokasyonlardaki çalışanların birbirleri arasında verimli bir iletişim ve etkileşim kurabilmesini olanak yaratın.

-Kurum içersindeki fikirlerin fark edilebilmesini ve doğru yerlere ulaşabilmesini sağlayın.

-Çalışanlarınızı ihtiyacı olan bilgilere ve iletişim ağlarına kolayca ulaştırın.

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>