"Kurumsal Etkileşim"

İşletmeler için kurum içi veya kurum dışı bir çok etkileşim ve iletişim söz konusu. SigneraKey ile şirket çalışanlarınızın doğru zamanda doğru işleri yapmasını, yapılan ve yapılacak işlerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. İşlerinizi sosyalleştirebilir, bilgiyi daha hızlı paylaşabilir, herhangi bir yerde tüm gelişmeleri takip edebilirisiniz.


SigneraKey'i Keşfedin


"SigneraKey ile şirket çalışanlarınızın doğru zamanda doğru işleri yapmasını, yapılan ve yapılacak işlerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. "

Başarılı bir yönetim ve örgüt sistemi, etkin bir iletişim sistemi ile mümkündür. Başka bir ifadeyle örgüt bir iletişim ağı olarak düşünülmelidir. İletişim ağının iyi kurulmuş olması ve işlemesi, örgütsel başarıyı etkileyerek; örgütsel çıktıların yüksek olmasına neden olacaktır. Çünkü iletişim, içinden bütün yönetsel faaliyetlerin aktığı bir kanal olarak kabul edilmektedir. İletişim, örgütün sinir sistemini oluşturmaktadır. Bu durum örgüt içinde ve dışında meydana gelen gelişmeleri takip etmeyi kolaylaştırdığı gibi bunlara kısa sürede uyum sağlanmasına da imkân vermektedir.

Üretimden satış süreçlerine kadar her alanda müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar ve yöneticiler ile etkileşim halindeyiz. Signera Key'in kurumsal etkileşim felsefesinde yer alan, her yerden, her cihazdan ve her zaman bilgiye erişme ve paylaşma ilkesi ile iş sürecinize katkı sağlayan tüm unsurlara dair bilgilere erişebilir, bu bilgileri işleyebilir ve dilediğiniz anda paylaşabilirsiniz. Böylece; karlılık, sürdürebilirlik ve yönetimsel becerileriniz katma değerli bir süreç izler.

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>