İş Yönetimi

SigneraKey İş Yönetimi Çözümü

SigneraKey Ajanda iş yönetimi modülü ile organizasyonunuz içinde bilgi akışını ve entegrasyonu sağlayın. İşinizi tamamlamak için ekibinizle işbirliği yapmanın en güçlü ve en basit yolu. SigneraKey ile iş süreçlerini otomatikleştirebilir ve iyileştirebilirsiniz.

Sizi Arayalım

SigneraKey Ajanda "İş Yönetimi Çözümü"

SigneraKey Ajanda, organizasyon içinde bilgi akışının entegrasyonunu sağlayan bir proje yönetimi uygulamasıdır. Bir organizasyon içinde yer alan stratejik yönetim, müşteri geçmişi takibi, iş takibi, proje takibi vb. hemen hemen tüm operasyonel ve destek süreçlerini bünyesine adapte eder. SigneraKey Ajanda: projeleri gerçekleştirmek için gerekli tüm araç ve çözümleri bir arada sunuyor. Projenin tanımlanmasını, kategorize edilmesini ve gerçekleştirilmesini sağlamaya yönelik kurguları firmaya özgü kavramlar doğrultusunda, ek bir kod yazılmasına ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor.


Sorunsuz görev ataması ve güçlü iletişim

Hızlı oluşturma, düzenleme, değiştirme ve görev takibi özelliği ile projelerinizde ilerlemeyi takip edin, düzenleyin, uzak noktalardaki ekip üyelerinin birbiri ile iletişimini güçlendirin.


Yalın ve güçlü iş takip arayüzü ve fonksiyonları

Üzerinizdeki işleri önceliklendirin, durumlara göre gruplayın, işlere bağlı iletişim kaynaklarına hızlıca ulaşın. İş geçmişini ve planlarını kolayca görüntüleyin ve güncelleyin.

Ücretsiz Demo İçin Sizi Arayalım

E-mail

Telefon
SigneraKey iş yönetimi çözümünün yeteneklerini keşfedin!


• Key Ajanda ile; müşteri geçmişinizi takip edin

• Çalışanlarınızın takvimlerini görerek, proje içinde görevlendirmelerde bulunun. Projelerde yetkilendirdiğiniz personelinize, projenin dilediğiniz aşamasında bilgilendirme mesajları ve bildirimler gönderin.

• Proje adımlarında; kişi, firma, çalışan ve aktiviteler arasında bağlantı kurarak, detaylı projeleri kolaylıkla yönetin.

• Açıkta olan işlerinizi ve projelerinizin hangi aşamalarda olduğunu anlık olarak izleyin, gerekli gördüğünüz yerlerde görev atamalarında bulunun.

• Basit ve kurgulanabilir arayüzü ile, iş yönetimlerinizi kendi kavramlarınız ile yapın.

• İş yönetimi süreçleriniz ile ilgili raporlar alın. İşlerin hangi aşamalarda olduğunu ya da ne kadarının tamamlandığını tespit edin.

• Doğru kararları almada ve süreçleri yönetmede ihtiyacınız olacak tüm dosya, doküman, teklif ve görüşme notlarını kaydedin, ihtiyacınız olduğu takdirde bu bilgilere erişerek, kurumsal hafızanızı canlı tutun.

• Tüm cihazlardan ve her yerden erişerek, zamandan tasarruf sağlayın.

SigneraKey İş Yönetim Özel ÇözümleriFırsat Yönetimi


Satış Fırsatı Takibi ve Yönetimi

Satış görevlileri ve satış yönetimi için fırsat takibi büyük önem taşımaktadır. Bir fırsatı tek bir satış aşamasından geçirmek için aramalar, randevular, e-postalar, döküman gönderimleri, toplantılar ve daha bir çok aktivite gerekir. SigneraKey iş yönetimi ile dilerseniz bu görevler ve faaliyetler zorunlu ya da standart hale getirilebilir, böylece bir fırsat sadece satış temsilcisi tarafından tamamlanmışsa bir sonraki aşamaya taşınabilir. SigneraKey iş yönetim ile tüm fırsat takibi ve yönetimini kendi kavramlarınızla ve standartlarınızla kurgulayabilirsiniz.
Sizi Arayalım


Mobil Saha Satış Yönetimi


Sahada online ve offline fatura, tahsilat

Ürünlerini saha satış dağıtım ağıyla müşterileri ile buluşturan işletmelerin saha operasyonlarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Saha Satış Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Mobil Saha Servis Yönetimi


Sahada teknik servis operasyonları yönetimi;

Çözümümüz sahada ürün bilgisi sorgulama, ilk çalıştırma, arıza, bakım, montaj, teslimat, garantili ürün yada parça değişimi, sipariş alma, anında servis fişi ve fatura dökümü alma gibi bir çok işlem yeteneğiyle saha operasyonlarınızı daha hızlı ve zamanında, hatasız yapma imkanı sunar.
Detaylı bilgi

Help Desk


Sorun ve şikayet talebi yönetimi

SigneraKey Help Desk ile artık manuel bilet oluşturma ve her biletin tek tek yönlendirilmesi ile ilgili endişeleriniz artık ortadan kalkıyor. SigneraKey ile bilet oluşturma, teknisyen görev ataması, SLA uyarıları, iletiler ve yanıt sürecinin her adımını takip etme gibi tüm fonksiyonları sanal otomasyon ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle biletleri etkin bir şekilde kapatabilir, son kullanıcıların işine geri dönmesine yardımcı olabilir ve üretkenliği tekrar aktif hale getirebilirsiniz.
Sizi Arayalım


İş yönetimi hakkında sıkça sorulan sorular.

Fırsat Yönetimi Nedir?
Fırsat yönetimi, satış hattı yönetimi metodolojisine dayanmaktadır. Satış yönetimi, bir satış sürecini takip ederek satışlarınızı yönlendirmenize yardımcı olan satış yol haritasını size sunar. Tüm fırsatlarınızın satış süreci adımlarınızda güzel bir şekilde hizalandığı yer hakkında gerçek zamanlı bir genel bakış sağlayarak satış sürecinize görünürlük kazandırır.
Mobil saha satış yönetimi nedir?
Mobil satışların etkinleştirilmesi, satış temsilcilerinin kişisel olarak olası müşteri etkileşimlerine hazırlanmalarına yardımcı olmak, herhangi bir yerde mobil cihazları kullanarak kitleleriyle etkin bir şekilde etkileşim kurmak ve daha hızlı anlaşmaları kapatmak için sistematik bir yaklaşımdır.
Mobil saha servis yönetimi nedir?
Özünde, Mobil saha servis yönetimi sadece saha operasyonlarının çeşitli bileşenlerini takip etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Bu bileşenler genellikle iş emri yönetimi, yedek parça takibi, zamanlama, müşteri portalları ve daha fazlasını içerir. Hizmet olarak yazılım sektörü (SaaS) açısından, bu bileşenlerin yönetimi genellikle mobil cihazlardan erişilebilen bulut tabanlı bir portal üzerinden kontrol edilirken, saha teknisyenleri iş başındadır.
Help desk nedir?
Help desk "yardım masası" kullanıcıların sorun giderme konusunda yardım almaları, sorulara cevap almaları ve bilinen sorunları çözmeleri için tek bir (veya çoklu) iletişim noktası sağlar. Help desk "yardım masası" genellikle talep izleme sistemleri gibi yazılımları kullanarak taleplerini yönetir.
Proje yönetimi nedir?
Proje yönetimi, hedeflerinizin tam olarak ne olduğunu, bunlara nasıl ulaşacağınızı, hangi kaynaklara ihtiyacınız olacağını ve bu belirli hedefe ulaşmanızın ne kadar süreceğini bilmenizle ilgilidir. Aslında, proje yönetiminin amacı, bir projede yer alan herkesin bunları bildiğinden ve projenin amacının farkında olduğundan emin olmaktır.
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>