Ajanda
İş Yönetimi Çözümü

SigneraKey Ajanda modülü ile organizasyonunuz içinde bilgi akışını ve entegrasyonu sağlayın.

SigneraKey'i Keşfedin


SigneraKey Ajanda "İş Yönetimi Çözümü"

Key Ajanda, organizasyon içinde bilgi akışının entegrasyonunu sağlayan bir proje yönetimi uygulamasıdır. Bir organizasyon içinde yer alan stratejik yönetim, müşteri geçmişi takibi, iş takibi, proje takibi vb. hemen hemen tüm operasyonel ve destek süreçlerini bünyesine adapte eder. Key Ajanda: projeleri gerçekleştirmek için gerekli tüm araç ve çözümleri bir arada sunuyor. Projenin tanımlanmasını, kategorize edilmesini ve gerçekleştirilmesini sağlamaya yönelik kurguları firmaya özgü kavramlar doğrultusunda, ek bir kod yazılmasına ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor. Bu suretle her projede yer alan tanımlama, planlama, uygulama ve kontrol süreçlerine ilişkin aktiviteler, proje yönetiminin bir parçası olan her türlü cihazla sağlanmakta ve operasyonel verimlilik en üst seviyeye erişmekte.

"Yetenekler"

• Key Ajanda ile; müşteri geçmişinizi takip edin

• Açıkta olan işlerinizi ve projelerinizin hangi aşamalarda olduğunu anlık olarak izleyin, gerekli gördüğünüz yerlerde görev atamalarında bulunun.

• Çalışanlarınızın takvimlerini görerek, proje içinde görevlendirmelerde bulunun. Projelerde yetkilendirdiğiniz personelinize, projenin dilediğiniz aşamasında bilgilendirme mesajları ve bildirimler gönderin.

• Tüm cihazlardan ve her yerden erişerek, zamandan tasarruf sağlayın.

• Proje adımlarında; kişi, firma, çalışan ve aktiviteler arasında bağlantı kurarak, detaylı projeleri kolaylıkla yönetin.

• Doğru kararları almada ve süreçleri yönetmede ihtiyacınız olacak tüm dosya, doküman, teklif ve görüşme notlarını kaydedin, ihtiyacınız olduğu takdirde bu bilgilere erişerek, kurumsal hafızanızı canlı tutun.Sizi Arayalım


E-mail

Telefon