İnsan Kaynakları

SigneraKey İK Yönetimi Çözümü

SigneraKey insan kaynakları modülü ile
örgütsel sürdürülebilirliğinizi güçlendirin.

Sizi Arayalım

SigneraKey İnsan Kaynakları Çözümü

Signera Key İnsan Kaynakları yönetimi ile şirketlerin can damarı olan insan kaynağını yönetirken tüm denetim sizde olur. Sayısız yönetmelikler, kanunlar, izinler, eğitimlerin takibi, yetkinliklerin derecelendirilmesi ve daha birçok gereklilik ile yoğunlaşan iş süreçlerinizi yönetmek ve şirketin sürekliliğini sağlamak için güçlü bir yönetim sistemini size sunuyoruz.
Ücretsiz Demo İçin Sizi Arayalım

E-mail

Telefon
SigneraKey insan kaynakları çözümünün yeteneklerini keşfedin!


• Personel performans ve değerlendirmesi işlemlerini hızlıca yerine getirirsiniz ve doğru elemanı, doğru zamanda, doğru konumlarda bulundurursunuz.

• Signera Key’in detaylı altyapısı sayesinde personel bilgi bankasını, mevcut çalışanlar ve adaylar olarak ayrıştırabilir ve yönetebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan personele erişerek zaman tasarrufu sağlarsınız.

• Signera Key’in izin yönetimi modülü ile tüm çalışanların, izinlerini takip edebilir ve bunları bir takvim üzerinde yapılandırabilir, raporlayabilir ve izleyebilirsiniz. Birbirleri ile çakışan izin günlerini engelleyerek, şirket içi performansınızı yükseltebilirsiniz.

• Signera Key’in gelişmiş eğitim takip ve yönetim modülü ile personelinizin almış olduğu eğitimleri, katılım durumlarını, eğitim performanslarını takip edebilir, açılacak olan yeni eğitimlere personel içinden atamalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca eğitim dokümanlarını, notları ve eğitmen görüşlerini de bu modülde takip edebilir ve şirketiniz çalışanlarının performanslarını değerlendirebilir, bir sonraki eğitimi organize edebilirsiniz.

• Şirketinizin belirlediği yetkinliklere göre personellerinize yetki atamaları yapabilir ve bunları sistem üzerinden organize edebilirsiniz.

• Signera Key İnsan Kaynakları yönetiminde personelinize iş ve gelişim hedefleri tanımlayabilir, bu hedefleri belirli dönemlerde ilgili yöneticilerin değerlendirilmesine sunarak değerlendirmeye tabi tutabilir, personelin yetkinliği ve katma değerli hizmetlerini izleyebilirsiniz.

• Güçlü pozisyon yönetimi ve değerlendirme özelliği ile departman ya da bölgelerinizin ihtiyacı olan yönetici, personel, destek elemanı taleplerini şirket çalışanlarını analiz ederek en doğru personeli seçebilir ve gerekli atamaları yapabilirsiniz. Böylece işin uzmanı kişileri doğru yerde konumlandırarak, süreklilik elde edersiniz.

• Signera Key’in güçlü arama özellikleri ile veritabanınızda kaydı bulunan ve daha önce iş başvurusunda bulunmuş adaylardan ihtiyacınız olan personele erişebilirsiniz.

• SigneraKey insan kaynakları çözümünde çalışanlarınız ile ilgili kullanıcı bazında detaylı döküman yönetimi yapabilirsiniz..

• Signera Key’in zimmet yönetimi modülü ile personelinize vermiş olduğunuz tüm şirket araçlarını (araba, cep telefonu, tablet, bilgisayar, notebook vb.) takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

• PDKS sistemlerine bağlı çalışan İnsan Kaynakları modülü ile personelinizin giriş çıkış saatlerini takip edebilir, çalışma sürelerini analiz ederek raporlayabilir, çalışan performansını değerlendirebilirsiniz.

• Görüşme yaptığınız aday personellerinizin görüşmelerini ve bu görüşmeler hakkındaki düşüncelerinizi sisteme ekleyerek, olumlu yorumlarda bulunduğunuz ve kendi belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun kişileri tespit edebilirsiniz.

İnsan kaynakları yazılımı kullanımı


İK yönetiminde bilgi teknolojileri;

İnsan kaynakları departmanınız, şirketinizin veya organizasyonunuzun temel bölümlerinden biridir. Şirketinizin hedefleri ve amaçları için çalışanlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmanız gerekir. Herhangi bir insan kaynakları departmanının ana odağı, insanların yönetiminde olmalıdır. Bu, personelinizin nasıl seçildiğini ve işe alınacağını, bunları nasıl eğitip geliştireceğinizi, değerlendirmelerini ve performansları için aldıkları ödüller ile başlar. Bir İK departmanı, ücret ve faydaları yönetmeli, endüstriyel ilişkilerle ilgilenmeli ve ilgili hükümet yasalarını uygulamalıdır. İK rolünün tüm yönlerini kapsayan bir BT paketi kullanmak, herhangi bir şirket için hayati bir araçtır. SigneraKey'in İnsan kaynakları çözümü tüm insan kaynakları eylemlerinizle başa çıkmanıza yardımcı olan tamamen özelleştirilebilir bir araçtır.


SigneraKey İnsan Kaynakları Çözümü Implementasyon Süreci

SigneraKey insan kaynakları çözümü paketinin uygulanması kolaydır. Veri aktarımı basittir ve tüm insan kaynakları eylemleri, şirketinizin kuralları ile ticari ve yasal düzenlemelerinin, iş referansları ve gerekli becerilerin bütünleştirilmesi kolaydır. Bu güçlü araçla İK departmanınız işe alım ve personel eğitimini sakin bir şekilde ve en az stresle yöneterek, tüm personelinizin ve sonuçta şirketinizin en iyi şekilde performans göstermesini sağlar
Sizi Arayalım

SigneraKey İnsan kaynakları çözümü "hr management" hakkında sıkça sorulan sorular.

İnsan kaynakları yazılımı nedir?
İnsan kaynakları yazılımı, kuruluşların iletişim bilgileri, katılım, maaş, eğitim, faydalar ve daha fazlası dahil olmak üzere çalışan kayıtlarını yönetmesine izin verir.
Neden İnsan Kaynakları yazılımı kullanmalıyım?
İnsan kaynakları yazılımı, tüm çalışan verilerini merkezi bir yerde toplamaya ve düzenlemeye yardımcı olabilir, maliyetleri düşürür, çalışan memnuniyetini ve birikimini artırır.
İnsan kaynakları yazılımlarının ortak özellikleri nelerdir?
Ortak insan kaynakları yazılımı özellikleri, başvuru takibi, katılım yönetimi, tazminat yönetimi ve onboarding içerir.
İnsan kaynakları çözümü mobil cihazları destekliyor mu?
SigneraKey İnsan kaynakları çözümü web tabanlı bir çözümdür. Dolayısı ile güncel tarayıcı sistemlerini bulunduran tüm tablet, telefon ve bilgisayarlarda kullanılabilmektedir.
SigneraKey insan kaynakları çözümü ERP'ye entegre edilebilir mi?
SigneraKey çözümü web servisi bulunan bir çok ERP'ye entegre olabilir yapıdadır. Mevcut ERP'nizin entegrasyon için incelenmesi gerekir.
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>