SigneraKey Formlar "Akıllı Form Yönetimi" Çözümü

SigneraKey Formlar modülü ile şirketinizde kullanılan tüm formları akıllı veritabanı üzerine yöneterek kurumsal hafızanızı geliştirin.

SigneraKey'i Keşfedin


SigneraKey Formlar "Akıllı Veri Tabanı Çözümü"

Formlar bir şirketin DNA’sıdır. Key Form çözümü, şirket bazında kullanılan tüm formları akıllı veritabanı üzerinde yöneterek, hızlıca erişilmesini ve raporlanmasını sağlar. Key Form, tüm formlarınızı tek bir yerde merkezileştirerek, envanterleri en önemli veri kaynaklarınıza bağlarken, istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişilebilir hale getirerek kurumsal form yönetimini basitleştirir. Kullanıcılarınız Key Form’un basitliğini ve kullanımının kolay olmasını sevecek ve verimliliğinizi arttıran özelliklerinden memnun olacaksınız."Yetenekler"

• Key Form; her tür form ve anket oluşturma sürecini otomatikleştirir.

- Verilerin toplanması ve yönetilmesi için tüm iş gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

- Arşivleme özelliği ile formlarınızın güvenli ortamda yedeklenmesini sağlar.

- Uzaktan doküman erişim özelliği sayesinde, her yerden ihtiyacınız olan formlara erişebilir, böylece iş süreçlerinizi hızlandırır ve firmanıza katma değerli hizmet sunma imkanı tanır.

• Yetkiler dahilinde bu formlar üzerinde kayıt değiştirme, silme ve yeni kayıt ekleme imkanı verir. Veritabanı yönetimi özelliği ile bu değişiklikleri ve formlar üzerinde yapılan silme işlemlerini kimlerin gerçekleştirdiği bilgisini verir.

- Öğrenmesi ve kullanması çok kolaydır. Bu sayede, kullanıcıların verimli çalışmasını destekler. İş süreçlerini iyileştirir.

- Key Form uygulaması, görsel olarak iş akış süreçlerinizin yürütülmesine olanak verir. Her türlü standardizasyon çalışmasında (TSE; ISO ve diğer belgelendirme türlerinde) ihtiyacınız olan formları tasarlar ve kullanımınıza sunar. Ayrıca Key Talep yönetimi uygulaması ile entegre çalışarak, bu formlar üzerinde onay mekanizmasını kurmanıza izin verir.Sizi Arayalım


E-mail

Telefon

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>