SigneraKey Dökümanlar
"Döküman Yönetimi Çözümü"

SigneraKey Dökümanlar modülü ile şirketinizde kullanılan tüm dökümanları akıllı veritabanı üzerine yöneterek kurumsal hafızanızı geliştirin.

SigneraKey'i Keşfedin


SigneraKey Dökümanlar "Döküman Yönetimi Çözümü"

Signera Key Doküman yönetimi bir organizasyonun üretkenliğini ve masraf tasarrufunu en üst düzeye çıkarmasını sağlamanın yanında, veri güvenliğini ve iş akış süreçlerini de yapılandırır. Signera Key Doküman Yönetimi uygulamasının merkezi ve çok katmanlı yapısı sayesinde, verilerinize erişiminiz hızlanır ve performansınız artar. Doküman yönetiminde geliştirdiğimiz çok katmanlı veri güvenliği ve detaylandırılmış veritabanı özelliği sayesinde dokümanlarınız ve verileriniz güven altında.

"Yetenekler"

• Tüm dosyalarınız tek bir veritabanında tutulur, böylece dağınık dosya ve yedekleme maliyetinden kurtulursunuz.

• Dokümanlarınıza verdiğiniz erişim yetkisi ve klasörlerde uygulanan revizyon takip yönetimi sayesinde, değişiklikleri ve bu değişikliklerin hangi personel ya da yönetici tarafından yapıldığını takip edebilir ve sorumlulukları güven içinde yönetebilirsiniz.

• Sisteme yüklemiş olduğunuz dokümanlara etiket vererek, çok boyutlu arama yapabilir, anlık raporlama verilerine erişim sağlayabilirsiniz.

• Signera Key üzerinde sisteme eklenen dokümanları, belirlediğiniz kişilere atayabilir ve yetkilendirilebilirsiniz.

• Yüksek güvenlik özelliği sayesinde dokümanlarda, silme, değiştirme, taşınma işlemlerini engelleyebilir, sizin için önemli olan dokümanları koruma altına alabilirsiniz.

• Signera Key’in sunduğu takvim desteği ile değişiklik yapılması gereken dokümanları, belirlenen tarihlerde ilgili kişilere uyarı mesajları göndererek bilgilendirebilir ve harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.

• Mobil erişim özelliği desteğiyle, dilediğiniz yer ve zamanda, sistemde bulunan; teklifler, sözleşmeler, anlaşmalar, kontratlar, raporlar ve daha birçok veriye erişebilir bunları mail ya da mesaj yoluyla paylaşabilirsiniz.Sizi Arayalım


E-mail

Telefon

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>