SigneraKey Kontaklar
"CRM Çözümü"

SigneraKey Kontaklar modülü ile iş bağlantılarınızı güvenli şekilde yöneterek kurumsal hafızanızı oluşturun.

SigneraKey'i Keşfedin


SigneraKey Kontaklar "CRM Çözümü"

Şirketinizdeki iletişimi ve etkileşimi hızlandırmak ve daha üretken olabilmek için ekibinizin ihtiyaç duyduğu iletişim yöneticisi uygulaması Key Kontak. Büyük şirketlerin büyük ihtiyaçları var. İş bağlantılarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetmek bunlardan biridir. Key Kontak iş bağlantılarınızı güvenli şekilde yönetmenize destek olur.İşiniz için uzun vadeli başarının anahtarı, satış ilişkilerini geliştirmek, müşteri ilişkilerini kurmaya odaklanmak ve satış temsilcilerine ihtiyaç duydukları araçları vermekten geçer. Satış liderlerinin ve satış temsilcilerinin işlerini büyütmelerine, müşterilerine odaklanmaya ve daha hızlı geri dönüşleri sağlamasına yardımcı olan çözümlere ihtiyaç duydukları anlamına gelir. Key Kontak, ziyaretleri, sözleşmeleri ve etkileşimleri istediğiniz zaman, herhangi bir yerden ve cihazdan yöneterek, satış temsilcilerinizin müşterilere ve satış fırsatlarına odaklanmasına yardımcı olur. Daha fazla etkileşim ve kurumsal hafızanızın canlı kalması için, Key Kontak.

"Yetenekler"

• İş bağlantıları (kullanıcı rollerini ve mevcut izinleri) isimleri, organizasyonları, iş unvanlarını arayın ve iletişim bilgilerini ve ilgili bilgileri öğrenin.

• Key Kontak, şirketinizin adres defterini organize eder ve çalışanların ve müşterilerin irtibat bilgilerini departmanlar arasında paylaşma konusunda sizi destekler ve yeni çalışanların bu bilgilere ulaşabilmelerine imkan sunar.

• Key Kontak, kullanıcıların ve müşterilerin yönetildiği bir panele sahiptir. İş arkadaşlarınızı yönetmek, kullanıcı izinlerini (düzenleyici, katılımcı vb.) düzenlemek, şirketinizden ayrılan kullanıcılara erişimi iptal edip bu personele atanmış kişileri/firmaları başka bir iş arkadaşınıza atayın.

• Sık iletişim mi, daha sıkı iş ilişkileri mi? İş iletişimlerinizi hızlandırmak için kişileri kolayca aramak ve onlara ulaşmak için gerekli olan bilgilere hızlıca ulaşarak, üretkenliğinizi artırın.

• Müşteri veritabanınızı detaylandırarak, daha fazla bilgiye erişin. Müşterileriniz arasındaki kontak kişileri birbirleri ile bağlayabilir (şirket yöneticisi, kardeşi, eşi, çocuğu vb.) bu veriler ile müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

• Kişi listenizi doğru ve güncel tutun. Key Kontak, ilk girişinizde size yardımcı olmak, muhtemel tekrarları ya da eksik verileri belirlemek ve daha fazla bilgi için detaylandırılmış altyapı özellikleri ile iletişim profillerini zenginleştirmek için hazırlanmıştır.Sizi Arayalım


E-mail

Telefon

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>