SigneraKey Bütçe
"Bütçe Yönetimi Çözümü"

SigneraKey Bütçe modülü ile işletmenizin ihtiyacı olan bütçeleme ve raporlamayı tek bir veritabanı üzerinde hayata geçirerek stratejik bakış açınızı geliştirebilirsiniz.

SigneraKey'i Keşfedin


SigneraKey Bütçe "Bütçe Yönetimi Çözümü"

Signera Key Bütçe Yönetim uygulaması, bir işletmenin en temel ihtiyacı olan planlama, bütçeleme ve raporlamayı tek bir veritabanı üzerinde hayata geçirerek stratejik bakış açıları geliştirmeyi sağlar. Bütçeleme ve planlama yaparak, şirketinizdeki döngüleri kısaltabilir, daha hızlı kararlar verebilir, daha bilinçli iş modelleri geliştirebilirsiniz. Bütçe yapıyorsanız geleceği kurgulayabilirsiniz. Signera tarafından geliştirilen “Signera Key Bütçe modülü”, işletmenizin gen haritasını çıkartarak, şirketinizin kurumsal hafızasında yer alan verilere ulaşmanızı sağlar ve gelecek için alacağınız kararlarda pusulanız olur… Daha fazlası için Signera Key’in diğer çözümleri ile tanışın…

"Yetenekler"

• Satış bütçeleri oluşturarak, şirketinizin hedeflerini gerçekleştirme performansını takip edebilirsiniz.

• Signera Key ile birden fazla bütçe kombinasyonunu konsolide ederek yönetebilirsiniz. Ayrıca yetkileri doğrultusunda kullanıcıları yönetim sürecine dahil ederek, bütçenizi tüm grup içinde etkili şekilde takip edersiniz.

• Signera Key’in sunduğu gider bütçesi yönetimiyle; departman bazında belirlediğiniz masraf ve giderlerinizi takip ederek, ihtiyacınız olan satın almaları tam zamanlı yapıp, gereksiz maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

• Takvim özelliğinde yer alan uyarı özelliğiyle, bütçeleme faaliyetlerini zamanladığınız raporlar ile takip edebilir, bu raporları yetkili kişilerle otomatik olarak paylaşarak, şirket performansını anlık olarak izleyebilirsiniz.

• Signera Key’in İş Zekası destekli altyapısı ile tahmini olarak hedeflenen bütçelerin, gerçekleşme oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz ve, bu verileri ilgili departmanlara rapor olarak göndererek, her departmanın bütçe hedeflerinde hangi aşamasında olduğunu bildirebilirsiniz.

• Signera Key Bütçe yönetimi uygulaması ile bütçenizi; aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık bazda düzenleyebilir ve ihtiyaç hissettiğiniz durumlarda bütçe rakamlarınızı tutarsal ya da yüzdesel bazda revize edebilirsiniz.

• Etkili onay ve yetkilendirme özelliği ile bütçe veri girişlerini, raporlamalarını ve paylaşımlarını, yetki ve onay ilişkisine göre yönetebilir ve seçtiğiniz kişilere bütçenizin ilerleyişi hakkında anlık bildirimlerde bulunabilirsiniz.

• Signera Key’in Microsoft Excel ile sağlanan veri bağlantısı sayesinde, veri alma e aktarma özelliğini kullanarak bütçeleme modülüne veri aktarabilir ve Microsoft Excel’e aktardığınız verileri de “Pivot Table” özelliğini kullanarak, alt kırılımlı raporlar hazırlayabilirsiniz.

• Kapsamlı güvenlik yapısı ile bütçe plan sayfalarını yetkili kullanıcılarla sınırlamanıza ve bilgi görüntüleme, düzenleme ya da değiştirme haklarını, departman ve kişi bazından tanımlayarak, yönetimsel kontrol sağlayabilirsiniz.Sizi Arayalım


E-mail

Telefon

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by
//]]>