“Saha Operasyonlarınızı Mobil Olarak Gerçekleştirin”

Mevcut ERP’nize mobil yetenekler kazandırarak saha operasyonlarınızı daha hızlı yönetin.

Mobil Servis Yönetimi Çözümü


MobilSaha Servis & Bakım Yönetim Çözümü "Sahadaki Gücünüz..."

İşletmenizin Ürün ve Hizmetlerine yönelik, müşterilerine yerinde teknik yada operasyonel destek hizmetlerini sunmalarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Servis Yönetimi Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Çözümümüz sahada ürün bilgisi sorgulama, ilk çalıştırma, arıza, bakım, montaj, teslimat, garantili ürün yada parça değişimi, sipariş alma, anında servis fişi ve fatura dökümü alma gibi bir çok işlem yeteneğiyle saha operasyonlarınızı daha hızlı ve zamanında, hatasız yapma imkanı sunar.

Hızlı ve doğru işlemlerin yürütülmesinin yanında, sorun ve hataların daha doğru tespit ve analiz edilmesine imkan da sunmaktadır. Mobil Servis Yönetimi çözümümüz sayesinde işletmeniz, mobil saha servis otomasyonu, teknik ve operasyonel işlemlerde verim artışı, daha fazla müşteriye ulaşıma, hızlı ve doğru işlem yapma yeteneğine kavuşur.

Mobil Serivs Yönetimi çözümümüz, Windows Mobile yada Windows CE tabanlı tüm el terminallerinde yada cep bilgisayarlarında çalışabilmektedir. Ürünlerin Barkod, Seri No ve Lot takibini yaparak, araç depo çıkışından teslime ve teslim sonrası süreçlere kadar ilişkisel takip imkanı sunar. Araç Depo stok durum kontrolü, Sahada Sipariş Toplama, Sıcak Satış, Anında Teslim Fişi, İrsaliye ve Fatura kesme imkanı sunmaktadır. İmzalı teslime imkan vermektedir.

Sizi Arayalım


Ad-Soyad

E-mail

Telefon


Signera Key Diğer Özel "Sektörel" Çözümler
Web Üzerinden Anlık Gaz Seviyesi Takibi

Saha Stoklarının anlık izlenebilirliği; Müşterinin tüketimi amaçlı müşteri sahasında bırakılan gaz tank veya paletlerinin üzerindeki gaz stoğu bilgisinin anlık olarak takip edilebilmesi, tüm dağıtım alanındaki henüz tüketilmemiş stok bilgisinin görüntülenebilmesini sağlamıştır.


İncele
Uzaktan Veri Toplama "Telemetri"

Sahada bir çok bilgiyi elektronik formlar oluşturarak tablet ve telefonlar ile ya da üretim verileri, tüketim verileri gibi daha bir çok bilgiyi sahadaki cihazlardan, makine ve teçhizatlardan, sayaçlardan otomatik toplayarak ERP’ye aktarılmasını ve ham verinin kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan bu çözümümüz ile sahadaki operasyonel faaliyetlerinizi daha iyi takip edebilecek ve yönetebileceksiniz.


İncele
Mobil Saha Servis ve Bakım

İşletmenizin Ürün ve Hizmetlerine yönelik, müşterilerine yerinde teknik yada operasyonel destek hizmetlerini sunmalarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Servis Yönetimi Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.


İncele
Mobil Saha Satış

Mobil Saha Satış Çözümü "Sahadaki Gücünüz..." Ürünlerini saha satış dağıtım ağıyla müşterileri ile buluşturan işletmelerin saha operasyonlarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Saha Satış Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.


İnceleNeden Kurumsal İletişim? • dogadan    

  Signera bilişim ile iş ortaklığımız uzun yıllardır devam etmekte. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek ve ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım işbirliğimizi daha da güçlendirmekte. Signera Bilişim'in özellikle raporlama ve web tabanlı fonksiyonel çözümleri, mevcut ERP altyapımızı daha katma değerli bir yapıda kullanma imkanı sağlamakta.

  Öner Sinan
  Bilişim Sistemleri Müdürü
 • naturel-gaz    

  Naturelgaz ve Tres şirketlerimizin ERP ve diğer iş süreçlerinde Signera firması ile Pi Magic çözümleri ve özel geliştirmelerini içeren projelerde beraber çalışma fırsatı bulduk. Gerek Signera yöneticileri gerek projede çalışan diğer ekip üyeleri ile olumlu ve yapıcı bir çalışma sürecimiz oldu. Firmalarımız sunulan çözümler ve özel geliştirmeleri tüm iş süreçlerini yönetmek, takip etmek ve raporlamak için başarı ile kullanmaktadırlar. İhtiyaç duyulan her yerde Signera gerekli desteği sağlamaktadır. Gelecekte de projelerimizde beraber iş yapabilmek arzusundayız.

  Murat Engin
  IT Director Global Investment Holdings
 
 

Türkiye'nin Sektörel Çözüm Markası.

7

Bölgede Hizmet


Türkiye'nin 7 bölgesinde hizmet vermekteyiz.
13Yıl

Tecrübe


Alanında uzman, tamamı mühendis kadromuz ile 13 yılı geride bıraktık.
200

Proje


30 farklı sektörde 200'ün üzerinde projeye imza attık.