“Saha Operasyonlarınızı Mobil Olarak Gerçekleştirin”

Mevcut ERP’nize mobil yetenekler kazandırarak saha operasyonlarınızı daha hızlı yönetin.

Mobil Saha Satış Çözümü


Mobil Saha Satış Çözümü "Sahadaki Gücünüz..."

Ürünlerini saha satış dağıtım ağıyla müşterileri ile buluşturan işletmelerin saha operasyonlarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Saha Satış Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz. Çözümümüz sahada Sıcak Satış, Soğuk Satış, Teslimat , Stok ve Sipariş Kontrolü, Tahsilat işlemleri gibi bir çok işlem yeteneğiyle ürünlerinizi daha hızlı ve zamanında, doğru noktaya teslim imkanı sunar.

Hızlı ve doğru ürün tesliminin yanında, hızlı ve doğru tahsilat yapma imkanı da sunmaktadır. Mobil Saha Satış Çözümümüz sayesinde işletmeniz, mobil saha satış otomasyonu, dağıtım ve teslimatta verim artışı, daha fazla müşteriye ulaşıma, hızlı ve doğru tahsilat ve doğru stok kontrolüne kavuşur. Mobil Saha Satış Çözümümüz, Windows Mobile yada Windows CE tabanlı"Yetenekler"

• Sıcak Satış, Anında Teslim Fişi

• Sahada İrsaliye ve Fatura kesme

• İmzalı teslim

• Sahada Sipariş Toplama

• Ürünlerin Barkod, Seri No ve Lot takibi

• Depo çıkışından teslime ve teslim sonrası süreçlere kadar ilişkisel takip

• Depo stok durum kontrolüSizi Arayalım


Ad-Soyad

E-mail

Telefon


Signera Key Diğer Özel "Sektörel" Çözümler
Web Üzerinden Anlık Gaz Seviyesi Takibi

Saha Stoklarının anlık izlenebilirliği; Müşterinin tüketimi amaçlı müşteri sahasında bırakılan gaz tank veya paletlerinin üzerindeki gaz stoğu bilgisinin anlık olarak takip edilebilmesi, tüm dağıtım alanındaki henüz tüketilmemiş stok bilgisinin görüntülenebilmesini sağlamıştır.


İncele
Uzaktan Veri Toplama "Telemetri"

Sahada bir çok bilgiyi elektronik formlar oluşturarak tablet ve telefonlar ile ya da üretim verileri, tüketim verileri gibi daha bir çok bilgiyi sahadaki cihazlardan, makine ve teçhizatlardan, sayaçlardan otomatik toplayarak ERP’ye aktarılmasını ve ham verinin kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan bu çözümümüz ile sahadaki operasyonel faaliyetlerinizi daha iyi takip edebilecek ve yönetebileceksiniz.


İncele
Mobil Saha Servis ve Bakım

İşletmenizin Ürün ve Hizmetlerine yönelik, müşterilerine yerinde teknik yada operasyonel destek hizmetlerini sunmalarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Servis Yönetimi Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.


İncele
Mobil Saha Satış

Mobil Saha Satış Çözümü "Sahadaki Gücünüz..." Ürünlerini saha satış dağıtım ağıyla müşterileri ile buluşturan işletmelerin saha operasyonlarında ihtiyaç duyacakları kolaylık ve yetekleri bir arada bulacakları mobil yazılım çözümümüzdür. Mobil Saha Satış Çözümümüz ile saha personellerinizin daha güvenli, hatasız ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.


İnceleNeden Kurumsal İletişim? • dogadan    

  Signera bilişim ile iş ortaklığımız uzun yıllardır devam etmekte. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek ve ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım işbirliğimizi daha da güçlendirmekte. Signera Bilişim'in özellikle raporlama ve web tabanlı fonksiyonel çözümleri, mevcut ERP altyapımızı daha katma değerli bir yapıda kullanma imkanı sağlamakta.

  Öner Sinan
  Bilişim Sistemleri Müdürü
 • naturel-gaz    

  Naturelgaz ve Tres şirketlerimizin ERP ve diğer iş süreçlerinde Signera firması ile Pi Magic çözümleri ve özel geliştirmelerini içeren projelerde beraber çalışma fırsatı bulduk. Gerek Signera yöneticileri gerek projede çalışan diğer ekip üyeleri ile olumlu ve yapıcı bir çalışma sürecimiz oldu. Firmalarımız sunulan çözümler ve özel geliştirmeleri tüm iş süreçlerini yönetmek, takip etmek ve raporlamak için başarı ile kullanmaktadırlar. İhtiyaç duyulan her yerde Signera gerekli desteği sağlamaktadır. Gelecekte de projelerimizde beraber iş yapabilmek arzusundayız.

  Murat Engin
  IT Director Global Investment Holdings
 
 

Türkiye'nin Sektörel Çözüm Markası.

7

Bölgede Hizmet


Türkiye'nin 7 bölgesinde hizmet vermekteyiz.
13Yıl

Tecrübe


Alanında uzman, tamamı mühendis kadromuz ile 13 yılı geride bıraktık.
200

Proje


30 farklı sektörde 200'ün üzerinde projeye imza attık.