Kurumsal Etkileşim Yazılımları

Kısaca "Anlamların Paylaşılması Süreci" olarak tanımlanan iletişim, günümüzde işletmelerin yaşamının her kesitinde çeşitli düzeylerde oluşmaktadır. İletişim, işletmelerin çalışma ortamlarında başarıyı elde etmelerinin en önemli kaynağı olmakla beraber, verimlilik ve kalitenin de temelidir. Her geçen gün değişen ve gelişen toplumlarda var oluşunu koruyan işletmeler, sürekli olarak diğer şahıs veya kurumlarla etkileşim halindedir. İşletmeler büyüdükçe çalışan sayısı artıyor ve diğer işletmelerle olan bağları daha da genişliyor. Birbirleriyle devamlı iletişim ve etkileşim halinde olması, takım çalışması yapması gereken birçok insan var.


Key iletişim çözümleri ailesi

İşletmelere ek iş yükü getiren, organize edilmesi gereken tüm kişiler ve kurumlar arasındaki iletişimi; kolay, yönetilebilir, ölçülebilir, analiz edilebilir hızlı ve çevik hale getirebilecek çözümlere olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. İşte tam bu noktada; tüm iletişim yöntemlerini, verimliliği, maliyetleri ve analiz ihtiyacını sağlam bir mimari üzerine oturtan yazılım modülleri ile "KEY Çözümleri", tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak esnek, hızlı ve çok keyifli bir ortam sunuyor.

Key – İş Yönetimi ile;

Kişilere ya da departmanlara iş atayabilir, bu işleri üstün yetki mimarisi içerisinde takip edebilirsiniz, Yapılan aktivitelerinizi takvimde görebilir ve; İş süreçlerinizi daha verimli, hataya mahal vermeden kolayca takip edebilirsiniz.

Detay

Key – İş Zekası ile;

Organizasyonunuzun ham verilerini analiz etmek için kullanabileceğiniz hızlı yetenekler elde edersiniz, İş zekası ile tutarlı bilgi altyapısına, anlık raporlama ve analizlere, formatlı ve formüler raporlamalara, arama gezinme ve zengin grafik gösterimlerine mobil olarak sahip olabilirsiniz.

Detay

Key – Kurumsal Talep ve Onay Yönetimi ile;

Key – Talep ve Onay Yönetimi ile satın alma operasyonlarınızı, idari süreç operasyonlarınızı (Yıllık izin, idari izin vb. gibi), proje süreç operasyonlarınızı, malzeme taleplerinizi kolayca yönetebilir ve mobil olarak her yerde takip edebilirsiniz.

Detay

Key – Teklif Otomasyon Çözümü ile;

Key – Teklif otomasyon çözümü ile karmaşık, uzun hesaplama tabloları ve excel’leri kullanmadan saniyeler içinde teklif hazırlayabilirsiniz. Oluşturacağınız teklif şablonlarınız ile sadece teklif programına girdiğiniz parametreler üzerinden, tüm hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.

Detay
 
 

DETAYLI BİLGİ İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM